28 вересня 2021 року на кафедрі німецької мови відбулася зустріч здобувачів вищої освіти (бакалавр, магістр) з    Наталею Сліпачук (кандидатом філологічних наук,  старшим викладачем кафедри англійської мови, членом комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ імені Івана Огієнка), яка ознайомила здобувачів вищої освіти з принципами академічної доброчесності. Особлива увага була зосереджена  на важливості їх дотримання усіма учасниками освітнього процесу. Доповідачка наголосила що курсові та кваліфікаційні роботи, які виконуються здобувачами в університеті проходять перевірку на антиплагіат у системі Unicheck.

У презентації висвітлено основні нормативно-правові документи за якими здійснюється контроль за  дотриманням академічної доброчесності та наголошено на тому, що за порушення принципів академічної доброчесності усі учасники освітнього процесу несуть відповідальність .

Зустріч на тему “Академічна доброчесність”