Упродовж жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови взяли участь у методичних вебінарах від німецького видавництва Hueber за різними темами.

Зокрема, кандидат педагогічних наук, старший викладач Олена Шмирко та кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Боднарчук підвищували свою професійну майстерність з таких аспектів навчання німецької мови як іноземної:  „Erzähl mir (d)eine Geschichte! – Storytelling in „Momente” (06.10.2021, Referent Hans Joachim Schulze), „Kreatives Schreiben imDaF-/DaZ-Unterricht“  (12.10.2021, Referent Dr. Nils Bernstein), „Deutschfuchs – Mit Spaß onlineunterrichten“ (19.10.2021, Referentin Carolin Aschemeier), „Mehr Präsenz im Оnline-Unterricht: Effektive Tipps und Tricks“  (11.10.2021, Referentin Dorothea Anzinger), „Leo trifft Gertrude – undaus Lektüre wird Drama!“ (20.10.2021, Referenten Leonhard & Gertrude Thoma).

Кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Зданюк долучилася до обговорення проблем, які стосуються онлайн навчання німецької мови, використання онлайн-застосунків „Deutschfuchs – Mit Spaß online unterrichten“, (19.10.2021, Referentin Carolin Aschemeier), „Wasist das beste Alter zum Sprachenlernen?“ (23.10.2021, Referentin PD Dr. Marion Grein).

Методичні вебінари від видавництва Hueber!