За ініціативи кафедри німецької мови на факультеті іноземної філології започатковано проєкт «Методична майстерня вчителя іноземних мов», який має на меті ознайомити здобувачів вищої освіти із кращими практиками навчання іноземних мов (німецької, англійської); підвищити професійну компетентність майбутніх вчителів іноземних мов у використанні нових форм і методів організації освітнього процесу сучасного закладу освіти; удосконалити іншомовну комунікативну компетентність майбутніх учителів іноземних мов; створити сприятливий простір для успішної комунікації учасників майстер-класів, обміну досвіду.

02 лютого відбулося перше засідання майстерки на тему «Ideen zur Lerneraktivierung im DaFUnterricht (CLILEinsatz)». Досвідом впровадження предметно-мовного навчання поділилася з учасниками  Ганна Братиця, вчитель методист з багаторічним досвідом навчання німецької мови, активна учасниця багатьох міжнародних проєктів. Жвавий обмін думками, можливість ознайомитися з дидактичними матеріалами для реалізації даної технології на прикладі Lingo Hefte та низка інтерактивів дозволили нашим здобувачам (а також і присутнім викладачам) набути нового досвіду.

Більше світлин тут

Методична майстерня вчителя іноземних мов (перше засідання)