28 квітня 2022 року стартувала творча співпраця педагогів Нетішинської міської ТГ та Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у межах проєкту «Методична майстерня вчителя іноземних мов».

Здобувачів вищої освіти 2-5 курсів спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) та 014 Середня освіта (Мова і література (аглійська) мали можливість поспілкуватися з Іриною Івчук, учителем англійської мови Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Темою чергової майстерки було обрано «Платформа Kahoot як інструмент використання для формувального оцінювання на уроках англійської мови у базовій школі».

Учасники зустрічі сфокусувалися на таких питаннях: особливості та можливості платформи Kahoot, її практичне застосування на уроках іноземних мов; використання платформи Kahoot як інструменту формувального оцінювання.

Окрім того, присутні самостійно випробували платформу Kahoot, виконавши запропонований пані Іриною тест.

Методична майстерня вчителя іноземних мов (четверте засідання)