Упродовж 18-22 травня 2022 р. Кам’янець-Подільський відвідали  волонтери німецького товариства  «Freunde der Erziehungskunst», психологи та досвідчені педагоги з Німеччини та Швейцарії – Fiona Bay, Alfred Rahmen, Ursula Schöbel, Mechthild Pellmann, Yehonathan Dvir, Mike Seeger, Sophia Von Blomberg. Для близько 60 психологів, педагогів та лікарів з усієї України вони провели воркшопи, де продемонстрували низку технік у роботі з дітьми в умовах травми.

До перекладацького супроводу організатори запросили старшого викладача кафедри німецької мови Ганну Братицю і здобувачок вищої освіти IV курсу  Ольгу Осадчук та Інну Шинкарюк. Усі учасники високо оцінили майстерність та рівень іншомовної підготовки наших здобувачів.

Наші здобувачки відзначили: «У цей нелегкий час надважливо докладати максимум зусиль для збереження здорової психіки наших дітей, перед ними майбутнє, відбудова, яскраве та насичене життя і наша ціль зробити так, щоб сьогоднішні події не вплинули незворотно на це покоління».

Співпрацюємо з волонтерами німецького товариства «Freunde der Erziehungskunst»