25 травня 2022 року доценти Тетяна Калинюк та Тетяна Боднарчук разом зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014 Середня освітиа (Мова і література (німецька) взяли участь у семінарі “Інституційна культура академічної доброчесності: національний досвід та кращі практики Європейського союзу”.

Спікерами заходу були: Артем Артюхов, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету, Міжнародний інженер-педагог (ENG PAED IGIP) та Юрій Волк, керівник Лабораторії дослідження академічної доброчесності Сумського державного університету.

У рамках семінару учасники обговорили такі тематичні блоки:

Блок 1: Інституційне забезпечення академічної доброчесності.

Блок 2: Роль учасників освітнього і наукового процесів у забезпеченні академічної доброчесності.

Блок 3: Педагогічні інновації в забезпеченні академічної доброчесності.

Участь у семінарі з питань культури академічної доброчесності