25 травня 2022 р. науково-педагогічні працівники кафедри долучилися до онлайн-тренінгу підвищення кваліфікації «Онлайн-інструменти для ефективної взаємодії учасників освітнього процесу» від учасників проєкту «OHIIENKO-DEH» Геннадія Бесарабчука, Тетяни Сторчової, Наталії Мєлєкєсцевої, який  виконується в межах Програми вдосконалення викладання у вищій школі від Британської Ради в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України й Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Разом випробували можливості Padlet, Jamboard, Mentimeter тощо. Працюючи у групах, учасники обговорили важливі питання співпраці із аудиторією, техніки взаємодії та підтримки в процесі навчальної діяльності.

Змістовно, професійно та актуально!

Участь в онлайн-тренінгу «Онлайн-інструменти для ефективної взаємодії учасників освітнього процесу»