13 листопада 2023 року відбулося засідання кафедри німецької мови, де було заслухано та затверджено звіти гарантів освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які реалізуються кафедрою. До обговорення запрошено здобувачів вищої освіти (Саволайнен Софія та Іщук Артем (І курс), Рикун Іванна та Горобець Олександра (ІІІ курс), Білик Соломія та Усенко Дар’я  (ІV курс), Предиткевич Вікторія, Шинкарюк Інна та Козерацька Маргарита (магістранти І-ІІ курсів), Венгринська Роксолана (член студентського самоврядування факультету), науково-педагогічних працівників кафедр факультету іноземної філології, вчителів (Ліпман Ольга, Осадчук Ольга). Присутні схвально висловилися стосовно проведеного моніторингу та його результатів.

Засідання кафедри німецької мови: затвердження звітів про моніторинг освітньо-професійних програм