10 листопада 2023 року у межах співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дунаєвецької міської ради доцент кафедри німецької мови Ольга Добринчук провела практичний семінар на тему “Kreolisierte Texte im Deutschunterricht” для вчителів ЗЗСО міста та району.

Під час семінару Ольга Олександрівна поділилась одним із нестандартних способів мотивації дітей до вивчення німецької мови. У ході тренінгу дійшли висновків, що креолізовані тексти не лише впливають на читача, але й створюють комплекс образів, які супроводжують зміст прочитаного. Викладач запропонувала на розгляд присутнім декілька практичних завдань до одного із видів креолізованих текстів, а саме карикатури, які вдало доповнять будь-який урок німецької мови. Учасникам були запропоновані також актуальні питання для обговорення. Вони мали можливість попрактикуватися у створенні власних креативних завдань, а також інтернет-мемів.

Присутні  висловили щиру вдячність за зустріч!

Практичний семінар “Kreolisierte Texte im Deutschunterricht”