30 листопада 2023 року відбувся захист виробничої переддипломної практики здобувачів освіти другого (магістерського) рівня групи Nim1-M22. Керівники практики від кафедри педагогіки і менеджменту освіти доц. Лебідь І.Ю. та від кафедри німецької мови доценти Калинюк Т.В., Боднарчук Т.В.,Добринчук О.О. та професор Кушнерик В.І. заслухали звіти магістрантів про проходження практики. Оскільки ця практика є останньою в системі практичної підготовки здобувачів освіти другого (магістерського) рівня, то основна увага була зосереджена на апробації результатів магістерських досліджень і члени комісії мали змогу висловити свою думку і надати рекомендації. Магістранти поділилися враженнями про успішно проведені уроки та позакласні заходи і висловили подяку керівникам практики від ліцею «Славутинка», де більшість із них проходила практику, за підтримку, цінні поради, доброзичливу атмосферу.

Гарант освітньої програми, доцент Боднарчук Т.В. підвела підсумки проведеного анкетування за результатами практики.

В цілому здобувачі вищої освіти позитивно оцінили організацію та проведення практики, схвально відгукуються про націленість програми практики на  проведення експерементального дослідження. Висловлені рекомендації будуть взяті до уваги під час перегляду робочої програми практики.

Захист виробничої переддипломної практики здобувачів другого (магістерського) рівня