7 грудня 2023 року на факультеті іноземної філології відбулася XIІ Регіональна науково-практична конференція «Методика навчання філологічних дисциплін у закладах загальної середньої та вищої освіти».

У секції «Новітні тенденції методики навчання німецької мови в європейському освітньому просторі» (керівник: Калинюк Т. В., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри німецької мови) було заслухано співдоповіді, які підготовлено у тандемах «викладач-магістрант» та «викладач-вчитель-практик». До обговорення приєдналися вчителі німецької мови – Ольга Ліпман (Кам’янець-Подільський ліцей «Славутинка») і Віта Марчук (Вашковецький ліцей, Чернівецької області). Така співпраця є ефективною, оскільки дозволила продемонструвати водночас теоретичну і практичну складову обраних тем: Аносова К.Л., Боднарчук Т.В. Можливості застосування технології «перевернуте навчання» у сучасній школі; Братиця Г.Г., Ліпман О.В. Textproduktion im DaF-Unterricht: Übungen undAufgaben für die Entwicklung der Schreibkompetenz; Добринчук О.О., Шевченко Г.В. Інтернет-оголошення про знайомство як засіб удосконалення навичок письма старшокласників на уроці німецької мови; Калинюк Т.В., Марчук В.О. НЕнудне вивчення іноземної мови: можливості використання інтернет-мемів; Калинюк Т.В., Предиткевич В.І. Автентична німецькомовна література як засіб формування іншомовної компетентності у читанні; Калинюк Т.В., Козерацька М.Є. Технологія подкастингу на уроці іноземної мови.

Усі доповіді актуальні та мають прикладний характер.

Робота секції «Новітні тенденції методики навчання німецької мови в європейському освітньому просторі»