У межах реалізації плану заходів факультету іноземної філології щодо популяризації академічної доброчесності, викладачі кафдери німецької мови упродовж тижня провели “години куратора”, де ознайомили здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька) із наказом ректора “Про організацію семестрового контролю та атестації здобувачів вищої освіти в І семестрі 2023-2024 навчального року в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні”.  Куратори зосередили увагу на процедурах проведення контролю, важливості дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу, наслідками у разі її порушення. Першокурсники складатимуть сесію вперше, тому їм детально розповіли про систему оцінювання в університеті. Також були  проведені позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят і Пожежної безпеки.

Бажаємо успіхів та гарних результатів!

Година куратора