Наближається до завершення участь наших здобувачів вищої освіти у проєкті «Ukraine digital», який у цьому семестрі триває із жовтня.

У підсумку усі учасники представляють групові проєкти, над якими працювали в межах вивчення курсів «Schreiben in der Zweit- und Fremdsprache Deutsch» і «Aktuelle Tendenzen in der Kinder- und Jugendliteratur».

На думку усіх учасників, було надзвичайно цікаво працювати з іноземними студентами, набиратися та ділитися досвідом. Кожен почерпнув цінні знання, які будуть корисними у професійній діяльності.

Особливо приємно чути слова подяки, які висловлені в адресу авторів курсу – професору Яні ГАМПЕР та кандидату філологічних наук Ганні БРАТИЦІ. Зроблено багато, а результат – перевершив очікування!

Робота на семінарі «Aktuelle Tendenzen in der Kinder- und Jugendliteratur» також на завершальному етапі. Студенти готуються до презентацій проєктів у формі буктрейлерів до одного із сучасних німецьких літературних творів.

Бажаємо успіху!

Заключні семінари у проєкті «Ukraine digital»