Міжнародна академічна мобільність у межах проєкту „Ukraine digital“ завершена, учасники у захваті від отриманих знань та нового досвіду. Кожен з них виокремив для себе щось особливе. Отож ділимося їхніми враженнями:

Вікторія Предиткевич: «Академічна мобільність дала мені змогу якісно реалізувати лідерський потенціал та організаторські вміння. Також завдяки цьому я розвинула свої soft skills».

Маргарита Козерацька: «Цей неймовірний досвід дав потужний поштовх для подальшого розвитку у напрямку вивчення і навчання іноземних мов. Інтернаціональність у навчанні – це ефективність, під час якої набуваються нові компетентності, а також розширюється світогляд».

Аліна Зіневич: «Найбільше припало до душі те, що наші лектори дуже люб’язно до нас ставились. Інтерактивні завдання допомогли мені бути завжди зацікавленою у темах, які ми вивчали».

Олександра Горобець: «Хочу відзначити курс, де ми вивчали сучасну літературу. Я відкрила для себе молодіжну німецьку літературу по-новому, прочитала багато надзвичайних творів, в яких розглядаються актуальні теми сьогодення».

Ксенія Грузєва: «Друга мобільність в моєму досвіді – другий позитивний досвід. Це не лише нові знання, враження, але й нові знайомства та плідна співпраця. Кожен семінар – це скарбниця нової інформації, яка презентована у доступній формі».

Роксолана Венгринська: «Участь в академічній мобільності – це як кульбаба, що підіймає тебе в повітря над звичайними горизонтами навчання. Здійснюючи цей «політ знань», я відчувала, що мої мозкові вітрила розкриваються від нового досвіду та можливостей, а в кожному уроці я відтискала своє власне «авіапальто».

Денис Чубатюк: «Перша мобільність – це багато запитань та остраху, друга мобільність – це цікавість, а що буде на наступному семінарі, третя – це турбо-ривок у знаннях».

Не зупиняємося на досягнутому та рухаємося вперед Разом! Слідкуйте за анонсами нових можливостей міжнародної академічної мобільності та долучайтеся до команди активних!

Ukraine digital: міжнародна академічна мобільність очима її учасників