15 січня 2024 року традиційно, перед початком виробничої педагогічної практики з другої іноземної мови, відбулася настановча конференція для здобувачів освіти четвертого курсу факультету іноземної філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька).

Керівник практики від факультету Білоусова Т.П. провела інструктаж з техніки безпеки, закликавши практикантів неухильно дотримуватися правил в умовах воєнного стану.

Керівники практики від кафедри англійської мови (доцент Оксана ГАЛАЙБІДА та старший викладач Світлана НІКІТЮК), педагогіки та менеджменту освіти (старший викладач Олена ДУТКО) та психології освіти (доцент Наталія ДІДИК) ознайомили здобувачів освіти із метою та завданнями практики.

Виробнича педагогічна практика з другої іноземної мови