22 квітня 2021 року завідувач кафедри, доцент Тетяна Калинюк разом зі здобувачами вищої освіти взяли участь в онлайн-тренінгу «Топ 10 ігор для продуктивних уроків on– та offline», який організований міжнародним освітнім центром DINTERNAL Education.

На онлайн-тренінгу учасники дізналися про особливості вибору та використання різних видів ігор на уроках німецької мови з урахуванням ключових критеріїв (вік, рівень володіння німецькою мовою, комунікативні цілі уроку, навички учнів тощо); методику організації ігрової діяльності відповідно до конкретних цілей навчання тощо. Спікер тренінгу Вадим Орешич представив топ 10 ігор, які, на його думку, є універсальними та ефективними на будь-якому рівні навчання мови, а також відзначив онлайн-застосунки, які допоможуть провести урок німецької мови цікаво та динамічно, підвищать мотивацію до вивчення мови.

Онлайн-тренінг «Топ 10 ігор для продуктивних уроків on- та offline»