26 квітня 2021 року на запрошення кафедри екології К-ПНУ імені Івана Огієнка науково-педагогічні кафедри німецької мови разом зі здобувачами вищої освіти (групи Nim1-B20 та Ang1-B19) стали учасниками онлайн-семінару «Чорнобиль: 35 років пам’яті».

Організатори заходу представили цікаві та водночас трагічні факти перших годин та днів Чорнобильської трагедії, наслідки, які спричинила ця катастрофа, зокрема на теренах Поділля.  Доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання Людмила Любінська розповіла власну життєву історію, наголосивши на справжніх  масштабах аварії на ЧАЕС, які довго замовчувалися.

Семінар був актуальним, пізнавальним, цікавим, і, який не залишив жодного з присутніх байдужим!

«Чорнобиль: 35 років пам’яті»