Онлайн-семінар „Aktiv und kreativ lernen in der Schule: Erfolgserlebnisse von Anfang an“

Сучасний підручник продовжує відігравати центральну роль у вивчені іноземної мови та представляє нові можливості та виклики. Як саме урізноманітнити роботу з начальним підручником? Як зробити навчальний процес активним та творчим?  Своїми методичним ідеями, що вимагають альтернативних і, можливо, також нетрадиційних

Радіємо успіхам наших випускників!

Щиро вітаємо Олександру Жильчук випускницю факультету іноземної філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), а тепер вчителя німецької мови Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради з успішним завершенням навчання за програмою Goethe-Institut «DLL 6: