23 лютого 2022 року кафедри завідувач, доцент Тетяна Калинюк та доцент Тетяна Зданюк взяли участь в онлайн-практикумі «Особливості викладання іноземних мов у 5 класі Нової української школи».

Володіння іноземною мовою на рівні вільного спілкування є однією із ключових компетентностей, які потрібно формувати у  руслі стратегічної мети концепції Нової української школи для успішної самореалізації здобувачів освіти у суспільстві.

На онлайн-практикумі Олександр Любченко висвітлив питання мотивації, як основи результативного навчання англійської мови, а Світлана Сотникова представила шляхи реалізації нового державного стандарту НУШ у навчанні німецької мови як першої та як другої іноземної у 5-му класі.

Змістовно, пізнавально та цікаво!

Онлайн-практикум «Особливості викладання іноземних мов у 5 класі Нової української школи»