18 листопада відбувалася чергова лекція від професорського складу Гіссенського університету імені Юстуса Лібіха у рамках реалізації проєкту DAAD «Ukraine digital». Цього разу студенти факультету іноземної філології, а також викладачі кафедри мали можливість прослухати лекцію «Social Distancing und die
Проєкт «Ukraine digital»: гостьова лекція від професорки Гіссенського університету Katrin Lehnen
![Проєкт «Ukraine digital»: гостьова лекція від професорки Гіссенського університету Katrin Lehnen Проєкт «Ukraine digital»: гостьова лекція від професорки Гіссенського університету Katrin Lehnen](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_9-2-750x350.png)