Магістрантка першого курсу Ольга Осадчук успішно завершила навчання на курсах Goethe Institut, які організовано у рамках реформи освіти «Нова українська школа» у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Ольга взяла участь у двох тренінгах „DaF in der Sekundarschule“ (40 годин) і „Unterrichtsplanung“ (12 годин) для
Вітаємо здобувачку вищої освіти Ольгу Осадчук з успішним завершенням курсів професійного розвитку від Goethe Institut
![Вітаємо здобувачку вищої освіти Ольгу Осадчук з успішним завершенням курсів професійного розвитку від Goethe Institut Вітаємо здобувачку вищої освіти Ольгу Осадчук з успішним завершенням курсів професійного розвитку від Goethe Institut](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Снимок-экрана-118-551x350.png)