18 листопада відбувалася чергова лекція від професорського складу Гіссенського університету імені Юстуса Лібіха у рамках реалізації проєкту DAAD «Ukraine digital». Цього разу студенти факультету іноземної філології, а також викладачі кафедри мали можливість прослухати лекцію «Social Distancing und die Folgen: zur Transformation digitalen Lernkultur» докторки наук, професорки Katrin Lehnen. У своїй презентації професорка зупинилася на розумінні «дистанції» у широкому контексті – соціальна, культурна, освітня. Більш детально розглянули вплив дистанційного навчання на якість освітнього процесу, особливості синхронного, асинхронного та змішаного формату організації навчання у німецькому університеті. Наша гостя порадила як правильно організувати відеоконференцію, де б кожен учасник почувався комфортно.

Проєкт «Ukraine digital»: гостьова лекція від професорки Гіссенського університету Katrin Lehnen