27 квітня 2021 року відбулося розширене засідання кафедри німецької мови. Серед питань порядку денного винесено обговорення результатів проходження Педагогічної практики в ЗНЗ (виробничої) здобувачів першого (бакалаврського ) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) ОПП Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література) та результатів проходження Виробничої педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти ІІІ ступеня здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) ОПП Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література).До участі в обговоренні були запрошені здобувачі вищої освіти, які пройшли практику (Віта Гнатишин, Аліна Меренюк, Інна Божок, Вікторія Дудчак, Зоряна Колцун) та вчителі іноземної мови ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради (база практики) (Маргарита Синчук, Олеся Сороча, Ганна Братиця, Ольга Ліпман), які поділилися враженнями про практику та висловили пропозиції щодо удосконалення проведення та організації практики. Керівники практик (старший викладач Яремчук І.М., доцент Зданюк Т.В.) підвели підсумки проходження педагогічних практик та представили результати анкетування, проведеного серед здобувачів вищої освіти, які пройшли практику.

Обговорення результатів практики здобувачів вищої освіти на розширеному засіданні кафедри