15 листопада 2021 року відбулося позачергове засідання кафедри німецької мови. До обговорення були запрошенні здобувачі вищої освіти, а також стейкхолдери. На порядок денний були винесені питання, які стосувалися результатів моніторингу освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька),
Позачергове засідання кафедри німецької мови: Звіт про результати моніторингу освітньо-професійних програм
![Позачергове засідання кафедри німецької мови: Звіт про результати моніторингу освітньо-професійних програм Позачергове засідання кафедри німецької мови: Звіт про результати моніторингу освітньо-професійних програм](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/Знімок-екрана-2021-11-16-о-11.58.07-750x334.png)