Чудова можливість для бакалаврів, магістрів, аспірантів (до 35 років) та докторантів (до 40 років) попрацювати над дослідженням для своєї дипломної роботи за підтримки викладача австрійського ЗВО. Програма міжнародної академічної мобільності, якою опікується Фонд стипендій Австрійської Республіки, забезпечить щомісячну стипендію (1050 євро) та витрати на подорож для науковців, що досліджують природничі, технічні, гуманітарні та соціальні науки, а також науку про мистецтво. Мобільність триватиме від одного до чотирьох місяців і розпочнеться не раніше липня 2022 року.
Для участі в програмі необхідні такі документи:
1. Заповнена аплікаційна форма
2. Резюме
3. План візиту з описом досліджень, які ви вже провели та над якими будете працювати в Австрії
4. Згода викладача австрійського ЗВО на наукове супроводження під час стипендії
5. Два рекомендаційні листи з вашого університету, написані протягом останніх півроку
6. Сканкопія першої сторінки закордонного паспорта
7. Сканкопія документа, що підтверджує ваш науковий ступінь
8. Письмове підтвердження про те, що ви навчаєтесь на бакалавраті, у магістратурі, аспірантурі чи докторантурі в Україні.
Для подання заявки потрібно зареєструватися на порталі та заповнити онлайн-форму.

Реченець: 02 березня 2022 року

За детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків.

Стипендії на наукові візити до Австрії від House of Europe