У рамках кооперації з Гете-Інститут Україна, науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови (доц. Тетяна Калинюк, доц. Ольга Добринчук) та координатор проєкту ст. викл. Ганна Братиця разом із здобувачами освіти, які пройшли / проходитимуть навчання за програмою  підготовки вчителів німецької мови «DLL: Deutsch lehren lernen» 12 жовтня 2021 року стали учасниками онлайн-конференції «DLL-Barcamp 2021». Доповідачі поділилися імплементації проєкту «Deutsch lehren lernen (Вчимося навчати німецької)» у партнерських ЗВО, а також результатами проведення  науково-дослідницьких проєктів. Упродовж зустрічі відбувся жвавий обмін думками, новими ідеями реалізації проєкту. Щиро дякуємо координаторам проєкту пані Тетяні Павловій та пані Світлані Балашовій за запрошення і повсякчасну підтримку!

DLL-Barcamp 2021 від Goethe-Institut