Запрошуємо вступників-2022 дізнатися більше про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на зустрічі «Відкрий для себе К-ПНУ», яка відбудеться 29 червня об 11:00. Ректор університету Сергій Копилов і декани факультетів, в.о. директора науково-дослідного інституту української філології та журналістики ознайомлять вас
Запрошуємо вступників-2022 на зустрічі «Відкрий для себе К-ПНУ»
![Запрошуємо вступників-2022 на зустрічі «Відкрий для себе К-ПНУ» Запрошуємо вступників-2022 на зустрічі «Відкрий для себе К-ПНУ»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/290062541_2454707647999583_4290533712998522606_n-750x350.jpg)