18 листопада  2022 року творча платформа на базі Дунаєвецького ліцею №1 об’єднала учителів зарубіжної літератури, німецької мови, педагогів закладів дошкільної освіти за співпраці з К-ПНУ імені Івана Огієнка та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Дунаєвецької міської ради. Методичний колоквіум «Постійний розвиток – запорука професійного зростання» сприяв ефективній взаємодії вмотивованих педагогів – учасників заходу.

Завідувач кафедри німецької мови, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяни Калинюк  провела для учителів німецької мови Дунаєвецької ОТГ методичний семінар «Реалізація Концепції Нової української школи у контексті навчання іноземних мов: виклики та перспективи». Спільно з учителями обговорили актуальні питання змісту навчання іноземних мов в умовах НУШ,  розглянули практичній кейси організації уроку німецької мови із урахуванням компетентнісного, діяльнісного та особистісно орієнтованого підходів.

Методичний колоквіум «Постійний розвиток – запорука професійного зростання»