Підготовка вчителів німецької мови за сучасними програмами «DLL (Deutsch lehren lernen)» триває, не зважаючи ні на що.

Упродовж 14.11-19.11.2022 року представники дванадцяти українських університетів-партнерів Гете Інституту в Україні зустрілися у Єнському університеті імені Фрідріха Шиллера. Університет Огієнка представляла Ганна Братиця, координаторка програми на факультеті іноземних мов. Українські тьютори мали змогу відвідати семінари в університеті, поспілкуватися з авторами DLL-підручників, обговорити досягнення кожного університету у проєкті, обмінятися досвідом, почерпнути нові ідеї від експертів програми Крістіани Болте Костабіай, окреслити перспективи подальшої співпраці в умовах війни. Прийом у президента (ректора) університету пана Вальтера Розенталь вразив відкритістю та прихильністю до України. Щира подяка тим, хто не дає опустити руки у ці важкі часи, нашим партнерам  Goethe Institut Ukraine – Катерині Бук, Світлані Балашовій, Тетяні Павловій! Все буде Україна!

Зустріч координаторів проєкту «DLL (Deutsch lehren lernen)»у Єнському університеті імені Фрідріха Шиллера (Німеччина)