25 травня 2021 р. студенти групи Nim1-B20 разом з куратором Тетяною Гавловською відвідали Музей історії університету. Екскурсія, яку провела директорка музею Ірина Паур, була захопливою та пізнавальною.
  «Ми дізналися цікаві факти з історії університету, побачили фото зі студентами перших років університету. Було цікаво порівняти себе з цими студентами».
   «Багато викладачів та студентів зіграли важливу роль в історії закладу. Деяких викладачів ми знаємо, про інших дізналися».
  «Сподобатись експозиції музею, зі старими фото, заліковками, газетами, друкованими матеріалами перших років університету, деякими речами тодішніх викладачів».
   «Наш університет має цікаву та видатну історію. Ми пишаємось, що навчаємось тут!»

Також відвідали навчально-наукову лабораторію етнології факультету української філології та журналістики. Почули захоплюючі розповіді завідувача лабораторії Валерія Щегельського про народні традиції та звичаї Поділля, доторкнулись до етнічних скарбів історії українців, надихнулися красою вишиванок, рушників, посуду, а також простотою і вишуканістю українського народного мистецтва.
  Сподіваємось ще не раз відвідати лабораторію, взяти участь у майстер-класах з писанкарства, дізнатись ще щось нове та цікаве для себе з історії та культури українського народу.

Пізнаємо рідний університет!