29 жовтня 2021 року в рамках проведення моніторингу освітньо-професійних програм у КПНУ імені Івана Огієнка відбулася зустріч гарантів освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти завідувачки кафедри німецької мови, кандидатки педагогічних наук, доцентки Тетяни Калинюк і кандидатки педагогічних наук, доцентки Тетяни Боднарчук із директоркою Кам’янець-Подільського НВК № 3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області О. В. Токар, заступниками директорки – О. А. Крижановською (вчитель німецької мови) та Н. О. Іваненко (вчитель англійської мови).

На думку колег, чинні освітньо-професійні програми відповідають запитам ринку праці та відповідають  нормативним документами й вимогам до підготовки сучасного фахівця вчителя іноземних мов і зарубіжної літератури, педагога.

Зустріч із стейкхолдерами