3 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри доцент Добринчук О.О., доцент Боднарчук Т.В. та старший викладач Яремчук І.М. взяли участь у вебінарі „Literatur imDaF-Unterricht“ від Goethe Institut Ukraine. Модератор Тетяна Бойко поділилася з учасниками інформацією щодо етапів та методів роботи з поетичними текстами на початковому етапі вивчення німецької мови (A1/A2). На обговорення були представлені матеріали для роботи з художніми текстами на уроках німецької мови, запропоновані цікаві завдання, які  допомогли б не лише у вивченні німецької мови, а й у розвитку креативних здібностей учнів та студентів. Учасники надихнулися цікавими ідеями і переконалися у тому, що інтегрувати поезію в урок німецької мови можна з будь-якого етапу навчання, навіть із початкового.

Bебінар „Literatur im DaF-Unterricht“ від Goethe Institut