2021-2022 навчальний рік став роком плідної співпраці кафедри німецької мови із закладами загальної середньої освіти міста та регіону. Спільні проєкти, круглі столи, зустрічі, моніторинг освітньо-професійних програм, підготовка науково-дослідних робіт по лінії Малої академії наук. олімпіади з німецької мови…

Підсумками роботи стали перемоги здобувачок освіти Віолетти Рашкевич (ЗОШ № 15) та Анни Марценюк (Кам’янець-Подільський ліцей І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з німецької мови Віолетта Рашкевич (ЗОШ № 15).

Іспити з німецької мови у школі, які щорічно проводять вчителі німецької мови ліцею «Славутинка» Ганна Братиця та Ольга Ліпман мотивують учнів вивчати німецьку мову, пізнавати іншомовну культуру. Незалежна оцінка викладачів кафедри, поради та настанови допомагають рухатися вперед, досягати високих результатів.

Успішним став проєкт «Методична майстерня іноземних мов», який об’єднав найкращих учителів іноземних мов регіону. Зокрема, активними учасниками стали педагоги Нетішинської територіальної громади, які вражали своїм досвідом викладання у школі, залюбленістю професією Вчителя. Разом провели вісім цікавих, змістовних засідань, до яких долучалися студенти факультету іноземної філології, колеги. Свої думки та коментарі учасники висловили  в анкеті. (Результати тут)

Сподіваємося, що наступний навчальний рік буде не менш успішним!

Підводимо підсумки співпраці