9 червня 2022 року доценти Тетяна Калинюк та Ольга Добринчук стали учасниками наукового семінару кафедри німецької філології ЛНУ імені Івана Франка, де з доповіддю «Течи, течи, люба ріко! – Лінгвістичний аналіз лексичних повторів у віршах» виступив професор Штефан Енґельберґ.

Д-р проф. Штефан Енґельберґ – керівник відділу «Лексика» та програмного напряму «Лексична синтагматика» Інституту німецької мови імені Ляйбніца в Мангаймі; університетський професор німецької лінгвістики університету Мангайма; почесний професор лексикографії університету Тюбінґен. Сфера наукових інтересів — семантика: лексична семантика, семантика подій, структура аргументів, метафори, семантика словотворення; синтаксис: синтаксично-семантичний інтерфейс, валентність, конструкції, синтаксис віршів; лексикографія: інтернет-лексикографія, лексикографія запозичень, лексикографія валентності, морфологія: композити, продуктивність; мовний контакт: запозичення, колоніальний мовний контакт.

Науковий семінар кафедри німецької філології ЛНУ імені Івана Франка