Магістрантка першого курсу Ольга Осадчук успішно завершила навчання на курсах Goethe Institut, які організовано у рамках реформи освіти «Нова українська школа» у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Ольга взяла участь у двох тренінгах DaF in der Sekundarschule (40 годин) і Unterrichtsplanung (12 годин) для вчителів німецької мови базової школи (5-6 класи) та отримала відповідні сертифікати.

Щиро вітаємо із вагомим досягненням на шляху професійного зростання!

Ольга Осадчук: «Для мене це дуже цінний, насичений та продуктивний час, оскільки окрім нових цікавих методик та знань, які опанувала, я також мала змогу спілкуватись з колегами з різних куточків України та обмінюватись з ними досвідом. Велика вдячність Goethe-Institut за те, що в такий не легкий час ми маємо можливість професійно зростати».

Вітаємо здобувачку вищої освіти Ольгу Осадчук з успішним завершенням курсів професійного розвитку від Goethe Institut