4 листопада на кафедрі німецької мови відбувся науковий семінар на тему «Методологія наукових дослідження: традиції та новаторство» за участі членів кафедри, здобувачів вищої освіти. З ґрунтовною  доповіддю виступив доктор філологічних наук, професор, професор кафедри слов’янської філології та загального мовознавства  Семен Дмитрович Абрамович. Присутні із захопленням слухали виступ професора, де висвітлено розвиток основних наукових підходів до аналізу мовознавчих та літературознавчих тем. Семен Дмитрович майстерно ілюстрував кожен приклад, захоплюючи присутніх глибиною проблематики як літературних творів, так і мовних явищ. На його думку, молодому науковцю надзвичайно важливо на «старті» правильно визначити мету і завдання наукового дослідження та дібрати відповідний інструментарій.

Щиро вдячні, вельмишановному Семену Дмитровичу, за можливість зустрічі та спілкування, цінні поради!

«Методологія наукових дослідження: традиції та новаторство»: науковий семінар професора Семена Абрамовича