8 листопада 2022 року відбулася зустріч із батьками першокурсників (група Nim1-B22). Предметом обговорення стало інформування батьків про адаптацію студентів І курсу до навчання в університеті, налагодження з ними зворотнього зв’язку та вибудовування стратегії співпраці. Куратор групи старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук Олена Шмирко зазначила, що студенти успішно беруть активну участь в університетських заходах: засіданні ораторського клубу (04.10.22 р.), німецькомовному розмовному клубі (19.10.22 р.), тьюторингу з програми академічної мобільності (20.10.22 р.), тренінгу з академічної доброчесності (24.10.22 р.), науковому гуртку «Формування навичок критичного мислення у професійній діяльності вчителя іноземних мов».

Зустріч пройшла в доброзичливій та конструктивній атмосфері.

У співпраці з батьками першокурсників