20 листопада відбулася робоча зустріч із колегами кафедри німецької філології Волинського національного університету імені Лесі Українки, під час якої гаранти освітніх програм (доцент Тетяна Калинюк та доцент Людмила Близнюк) обговорили результати проведеного моніторингу. Обмінялися думками щодо шляхів удосконалення освітніх програм, внесення змін до змісту окремих освітніх компонентів професійної підготовки із урахуванням вимог профстандарту і навчання іноземних мов у НУШ, варіативності дисциплін вільного вибору. Нашим колегам був цікавий досвід імплементації міжнародної програми підготовки вчителів німецької мови «DLL: Deutsch lehren lernen» у К-ПНУ. Координатор проєкту Ганна Братиця ознайомила з організацією навчання студентів за цією програмою на платформі Goethe Institut та підготовкою дослідницьких проєктів.

Доцент Людмила Близнюк розповіла про участь студентів ВНУ імені Лесі Українки у програмах академічної мобільності, новації у реалізації практичної підготовки за ОП. Зокрема, під час практики студенти мають можливість ознайомитися зі специфікою роботи різних типів шкіл (ЗЗСО, приватний навчальний заклад та вальдорфська школа). Разом обговорили наступні кроки щодо подальшої співпраці.

У співпраці з академічною спільнотою Волинського національного університету імені Лесі Українки