Професор доктор Матільда Хенніг з Гіссенського університету імені Юстуса Лібіха провела надзвичайно цікаву, змістовну та актуальну гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології, науково-педагогічних працівників кафедри німецької мови на тему «Der Duden und die Norm». Серед питань, які обговорювалися, були ті, що стосувалися співвідношення мовної норми та процедури її фіксації у словнику, особливостей побудови авторитетних німецькомовних словників видавництва Duden Verlag, співавторкою одного із томів якого є сама пані  Матільда Хенніг. Цікавими були презентовані дані проведеного опитування серед німців щодо сприйняття мовної норми та чи сприймають вони словники видавництва Duden як еталон норми. Змістовною була інформація щодо історії створення першого словника  Duden, авторського колективу тощо.

Лекція, яка надихнула  до проведення проєктів та досліджень у галузі германістики і не лише.

Der Duden und die Norm: Ist Duden immer noch Normautorität?