10 червня 2022 на конференції представників університетів учасників програми імплементації програми DLL було обговорено результати роботи та плани на майбутнє. У 2022 році співпраця між Goethe-Institut Ukraine та 16 закладами вищої освіти продовжується, не зважаючи ні на що. «Підтримувати кожного та допомагати кожному!» – вже стало девізом DLL-команди. Університет Огієнка представляла координат проєкту старший викладач кафедри німецької мови, кандидат філологічних наук Ганна Братиця. Цьогоріч здобувачі вищої освіти факультету іноземної філології (група Nim1-B19) успішно завершили виконання усіх завдань на DLL-платформі та підготували дослідницький проєкт.

Величезна подяка за підтримку Svitlana Balashova (координатор проєкту), керівнику мовного відділу Katharina Buck, референтці відділу педагогічної кооперації Tetiana Pavlova, експерту Christiane Bolte-Costabiei та кожному учаснику проєкту!

DLL- Netzwerk: Ergebnisse und Perspektive